DNEye Scanner a centrační věž

Koncem roku 2020 jsme vybavili obě naše Optiky OČNÍ EU nejmodernější technikou pro individualizované měření zraku a ještě dokonalejší centraci brýlových skel. Přístroje DNEye Scanner od firmy Rodenstock a 3D video-centrovací systém ImpressionIST4 od stejné firmy jsou špičkové přístroje, které jsou v současné době k vyšetření zraku u nás k dispozici.

Abychom byli schopni zajistit nejostřejší možné vidění, je nutná řada individuálních měření. DNEye Scanner a Rodenstock technologie dokáží přesně stanovit veškerá potřebná biometrická data, dokážeme proměřit každé oko v několika tisících bodech. Data použijeme k vytvoření jedinečného biometrického modelu oka na jehož základu propočítáme brýlovou čočku, která s přesností na mikrometr reflektuje veškeré individuální parametry oka konkrétního nositele. Je tedy možné vyrobit dokonalou brýlovou čočku, která plně odpovídá zrakovým nárokům konkrétního uživatele, zcela individuální brýlovou čočku pro každého "přímo na míru".

Největším přínosem těchto individualizovaných brýlových skel je nejostřejší možné vidění při pohladu do dálky, na střední vzdálenost a do blízka, ale také při pohledu v libovolném úhlu v periferních oblastech. Dochází v součinnost zrakového systému a mozku, výrazné zlepšení je u vidění za horších světelných podmínek, za šera a v noci, zvýší se kontrastní vidění.

Ke získání dalších informací o technologii individualizovaných brýlových čoček můžete shlédnout video na našem Facebooku.

Chcete také Vy využít nové technologie měření zraku na DNEye Scanneru a získat brýlové čočky, které umožňují ostré vidění v každém úhlu pohledu? K objednání do Frýdlantu nad Ostravicí můžete využít on-line kalendář.